Samorząd Uczniowski w imieniu Zarządu PCK ogłasza:

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych prosimy o przeprowadzenie w szkole zbiórki darów na PCK „Wielkanocny koszyczek PCK”. Podarujmy odrobinę tym, dla których okres świąt to czas troski i samotności. Pomóżmy godnie przeżyć Święta Wielkanocne. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw.

Zarząd Rejonowy PCK w Jastrzębiu-Zdroju z góry dziękuje wszystkim ofiarodawcom. Żywność zostanie przekazana osobom samotnym i będącym w trudnej sytuacji materialnej, objętych pomocą Oddziału Rejonowego PCK w Jastrzębiu-Zdroju. Mamy nadzieję, że i w tym roku dzięki hojności uczniów i nauczycieli przygotujemy kilkadziesiąt paczek dla tych rodzin.

Prosimy o dary z dłuższym terminem ważności, tj. produkty niepsujące się m. in.: mąkę, kaszę, ryż, makaron, sól, cukier, słodycze.

Dary składamy w sali numer 18 do 20 marca 2023 roku.

Dziękuję

Joanna Jaros-Cycoń