Dn. 27.10.24 w Jastrzębiu- Zdroju odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Drużyna Dziewcząt w kategorii wiekowej 7-8 klasy zdobyła 1 miejsce . Dziewczęta startowały w składzie: Bandura Lena, Bednarz Lena, Filiks Marta, Fujak Pola, Grabowska Maja, Grzonka Nadia, Rył Natalia.
Dziewczęta młodsze w kategorii 5-6 klasy w składzie: Bednarczyk Adrianna, Bednarz Alicja, Bućko Eliza, Chudzik Agata, Ćwiąkała Ewa, Dąbrowska Emilia, Motowidło Julia, Wrzosek Natasza, zdobyły 2 miejsce. Obie drużyny zakwalifikowały się do Rejonowych Zawodów. Kwalifikację z drugiego miejsca do Rejonowych Zawodów otrzymali również chłopcy w kategorii wiekowej 7-8 klasy w składzie: Brózda Szymon, Kubera Bartosz, Niemiec Michał, Płonka Filip, Prószyński Michał, Rosa Bartosz, Stania Filip.

W Wodzisławiu Śląskim na obiektach Balatonu dn. 04.10.24r odbyły się Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Drużyna dziewcząt w kategorii kl.7-8 w składzie: Bandura Lena, Bednarz Lena, Filiks Marta, Fujak Pola, Grabowska Maja, Grzonka Nadia, Rył Natalia- zdobyła 1 miejsce, tym samym kwalifikując się do Wojewódzkich Zawodów.
Brawo!!! Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

autorka zdjęć: J. Pabian

Przepraszamy, zamieszczanie komentarzy jest chwilowo niemożliwe.