Cześć! 😀

Kochani, właśnie zakończył się konkurs ortograficzny dla klas czwartych, w którym również ja brałam udział. Nie był to taki zwykły konkurs dotyczący ortografii. Oprócz znajomości zasad i reguł uczniowie musieli wykazać się sprawnością fizyczną, zręcznością, umiejętnością współpracy w grupie. Musieliśmy trafić piłką do bramki, pokonać slalom, złowić rybkę na wędkę. Mistrzami w tej dziedzinie okazali się uczniowie klasy 4B: Julia Kijańska, Anna Olszowska, Krzysztof Bajer, Sebastian Gumola, natomiast drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy 4A: Patryk Ciałoń, Amelia Wójcik, Weronika Siwek, Sandra Woźniak. Trzecie miejsce zdobyli ex aequo klasa 4A: Karolina Jesionek, Roksana Potępa, Katarzyna Kłosowska, Zuzanna Paryska i 4B: Mateusz Tkaczyk, Maja Poraj, Jakub Ścieszka, Gabriela Walica.
Czekamy na kolejny konkurs!

Król Julian