II Międzyszkolny Konkurs Poezji Juliana Tuwima

Emocje związane z konkursem dały o sobie znać już 24.02.2012 r., kiedy to odbyły się eliminacje szkolne. Wzięło w nich udział aż dziewiętnaścioro (!!!) uczestników z klas IV-VI.
Niestety, szkołę mogły reprezentować tylko trzy osoby. Po wysłuchaniu wszystkich przygotowanych recytacji, jury postanowiło, że będą to:
Julka Kijańska z kl. IV b z wierszem pt. „Nauka”
Ola Magiera z kl. V b w utworze pt. „W aeroplanie”
Maciek Piekarski z kl. VI a prezentujący „Pstryka”
Finał międzyszkolny miał miejsce w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Opolskiej dnia 28.02.2012 r. Nasi przedstawiciele z uwagą i podziwem wysłuchali utworów Juliana Tuwima prezentowanych przez kolegów z innych szkół, sami także przedstawili przygotowane utwory. Wreszcie nadszedł czas na ogłoszenie wyników… Okazało się, że wyróżnienie otrzymał Maciek Piekarski! Wszyscy bardzo się cieszyliśmy, gdy okazało się, że kolejne wyróżnienie otrzymała także Julka Kijańska! Byliśmy bardzo zadowoleni!!! Okazało się, że to jednak nie koniec naszych sukcesów…  Jedną z laureatek konkursu została Ola Magiera, która otrzymała II miejsce.
Gratulujemy naszym zwycięzcom oraz paniom Monice Piekarskiej i Agnieszce Rapacz, które czuwały nad ich przygotowaniem.

Zdjęcia do obejrzenia w naszej GALERII cool