Po raz kolejny nasza szkoła aktywnie włącza się w obchody Dnia Ziemi 2013.
Hasło brzmi: Elektroodpady- proste zasady. Impreza odbędzie się 18 kwietnia 2013.
Chcielibyśmy, abyście się przygotowali na tą ważną imprezę. Uczniowie każdej klasy ubierają się tylko w trzech kolorach: zielonym, żółtym, niebieskim ( podzielcie kolory między sobą). Każda klasa przygotowuje transparent ( kolorowy, duży, zwariowany :))
Indywidualnie możecie przystąpić do bardzo ciekawego konkursu:
„Zatańcz Harlem Shake”, przebierz się, nagraj swój występ, wstaw na funpage Dzień Ziemi 2013 i zgarnij nagrodę. Trzy osoby docenione przez jury za najlepsze przebranie i taniec zostaną nagrodzone tabletami oraz wezmą udział w nagraniu największego jastrzębskiego Harlem Shake 'a na scenie wraz z Kalwi &Remi. Nagrania należy udostępnić na funpege 'u Dzień Ziemi 2013 do 16.04.2013r. ( w każdym filmie, zgłoszonym do konkursu może wystąpić tylko 1 osoba)- informacja Urzędu Miasta.
Mamy nadzieję, że jak zwykle będziecie mieli świetne pomysły. 😉