Uczennica klasy IVC- Katarzyna Komorowska- odniosła duży sukces w konkursie miejskim na tekst hymnu, zatytułowanym ,,Moje miasto a w nim…” i zajęła II miejsce.

W ramach obchodów 50-lecia Jastrzębia-Zdroju Zespół Szkół nr 2 wraz z Urzędem Miasta ogłosił konkurs na hymn zatytułowany ,, Moje miasto a w nim…” skierowany do uczniów wszystkich typów szkół. Należało napisać utwór, który       ze względu na swoją treść, rytmiczność i walory artystyczne mógłby być hymnem naszego miasta.

W dniu 17 marca 2014 r. w Domu Zdrojowym odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

Uczennica naszej szkoły- Katarzyna Komorowska- zajęła II miejsce, otrzymała dyplom i nagrodę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!