paź 082014

30 września reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Jastrzębia w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Chłopcy w składzie : Kacper Piotrowski VIc, Jakub Dałek VIc, Daniel Kuleta VIc, Kacper Cach Va, Janek Wojnarowski Va, Piotr Holeksa VIa, Damian Sekuła Vb, Jacek Jabłoński Vb i Bartek Gumola Va- zajęli VI miejsce. Ogromną niespodziankę sprawiły dziewczynki. W gronie dziesięciu sztafet wywalczyły tytuł wicemistrzyń Jastrzębia zajmując II lokatę. Na uwagę zasługuje fakt, że prawie wszystkie nasze zawodniczki to uczennice klas V i IV, a rywalizacja odbywała się wśród dziewcząt klas VI. Skład reprezentacji dziewcząt : Kamila Wiśniewska VIa, Magda Brożyńska VIb, Marta Śmiech Vc, Otylia Łysio Vc, Sandra Nawrocka Vb, Zuzanna Fujak IVb, Bernadetta Króliczek IVb.
Gratulujemy sukcesu!