Ostatni dzień starego roku w szkole był bardzo ciekawy. Tego dnia nie mieliśmy lekcji. Odbył się długo wyczekiwany Konkurs Kolęd. Wszystkie klasy 4-6 przygotowywały się do niego przez dwa tygodnie. Każda klasa losowała inną kolędę i wymyślała sposób jej wykonania. Trzeba przyznać, że wszyscy bardzo dobrze się spisali. Dzieci grały na instrumentach, śpiewały solo, w grupie. Najlepsi jednak okazaliśmy się My!!! 4a!!! Wylosowaliśmy kolędę ,,Do szopy hej pasterze”. Razem z panią Zgryską wymyśliliśmy choreografię, która ujęła komisję. Pani pomogła nam dobrać kostiumy. Pozostała tylko nauka kolędy. Z tym zadaniem też sobie poradziliśmy i udało się spełnić nasze marzenie, czyli wygrać, nawet z szóstymi klasami 🙂 I mam nadzieję, że nasza wygrana stanie się już tradycją.
Ania z 4a