Hej!
Dzisiaj chciałam Wam powiedzieć jak było na konkursie recytatorskim! Otóż troje wybranych uczniów z naszej szkoły zaprezentowało się na konkursie recytatorskim w SP 17 im. Jana Brzechwy.
Z naszej szkoły udział wzięli: Łukasz Sankala, Weronika Jurgowian (ja) oraz Klaudia Olejnik.
Każde z nas recytowało wiersze Jana Brzechwy, Łukasz- utwór pt. „Siedmiomilowe buty”, Klaudia- wiersz pt. „Żuk”, a ja, Weronika wiersz pt. „Czarodziejski pies”.
Na konkursie bardzo nam się podobało. Było tam aż 27 uczniów z różnych szkół! Wszyscy mówili wiersze bardzo ładnie i interesująco, dlatego jury trudno było wybrać, który uczeń ma wygrać!
Gdy wszyscy uczniowie powiedzieli swoje wiersze, poszliśmy na mały poczęstunek, a w tym czasie jury, wybrało zwycięzców. Dostaliśmy piękne dyplomy i zrobiliśmy sobie fotki.
Było bardzo fajnie. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i wszyscy wróciliśmy dumni, i szczęśliwi do szkoły.

Dzięki za uwagę papa Werka 🙂