WP_20150317_002„GRAMY W FINALE WOJEWÓDZKIM W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW” !!!
Nasza szkolna drużyna w mini piłce siatkowej chłopców, po wygraniu zawodów miejskich, w których startowało 9 drużyn szkolnych z terenu Jastrzębia- Zdroju oraz finałów rejonowych, gdzie w pokonanym polu zostawiliśmy „naszą zmorę” z ostatnich lat – drużynę z Radlina, stanęła do rywalizacji w półfinale wojewódzkim .
Zostaliśmy wyznaczeni do organizacji tych zawodów i dzięki uprzejmości Dyrekcji MOSiR- u mogliśmy roztrzygnąć tą rywalizację w Hali Widowiskowo- Sportowej przy Al. Jana Pawła II. Po wygraniu 2:0 z Bielsko-Białą i w takim samym stosunku z Raciborzem, zajmujemy I miejsce i… jedziemy na finał wojewódzki, gdzie czeka już na nas…. Częstochowa . Szwedom się nie udało, ale kto wie, może nam … Zwycięzca z tego turnieju awansuje do finału ogólnopolskiego.
Ostateczne wyniki zawodów :
I miejsce – SP 6 Jastrzębie- Zdrój
II miejsce – SP 18 Racibórz
III miejsce – SP 3 Bielsko- Biała
IV miesce – SP 11 Rybnik

Skład naszej drużyny tworzyli uczniowie klasy VI C : SZYMON PILANC, MATEUSZ BORKOWSKI, KUBA CZESZK, KACPER PIOTROWSKI, KUBA DAŁEK, MATEUSZ BEDNARCZYK, MATEUSZ KOPROWSKI, TOMASZ BANASIK, MIKOŁAJ COCHUR, NIKODEM WĘGLEWSKI.

Trener: Grzegorz Lada

Serdecznie dziękujemy RODZICOM, którzy licznie przybyli dopingować naszą drużynę.