Witajcie!

W naszej szkole raz w miesiącu będą odbywały się warsztaty na różne tematy. Hasło główne wszystkich spotkań to „Miło spędzamy popołudnia”.

Pierwsze spotkanie nosiło tytuł „Trzaskodźwięki”.

Były to zajęcia, na których uczyliśmy się, jak wykorzystać niepotrzebne materiały np. kubeczki po jogurtach, korki, kapsle, rurki, drewienka, opakowania po Kinder jajkach, czyli tak zwane śmieci segregowane. A wykorzystaliśmy je do produkcji instrumentów. Ja zrobiłam bęben, moja koleżanka Bernadka gitarkę, a Wercia piszczałkę z marchewki 😉 Bardzo mi się podobało na tych zajęciach. Poznałam ciekawe pomysły na wykorzystanie rzeczy zupełnie niepotrzebnych i nadających się do wyrzucenia. Z niecierpliwością czekam na następne zajęcia. Podobno będzie Decoupage. Szczegóły już wkrótce. Zdjęcia  znajdziecie w galerii poniżej.

Ema 😉