Stowarzyszenie „Drabina” działające przy SP 6 oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju serdecznie zapraszają na: Happening Akademii Sukcesu „JESTEM TWOJĄ WARTOŚCIĄ”

Termin: 22 czerwca 2016
Miejsce: Park Zdrojowy, Jastrzębie-Zdrój (w przypadku deszczu: Dom Zdrojowy)

Plan:
9:00 – Otwarcie wystawy prac konkursowych „Jestem Twoją wartością”
10:00 – Koncert zespołu „Trąbki Jerycha” połączony z występem absolwentów Akademii Sukcesu
11:00 – Ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród
11:30 – Wspólne gry i zabawy przy muzyce

Chętne klasy bądź grupy wychowawcze prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowegohttp://goo.gl/forms/KTWZ3kpvhR50YbZm1

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na plakat pt.: „JESTEM TWOJĄ WARTOŚCIĄ”.

Prace powinny być wykonane przez całą klasę/grupę; format minimum A2 (420mm x 594mm). Plakaty należy dostarczyć do sekretariatu SP 6, ul. Śląska 6 do dnia 17 czerwca br.
Wszystkie grupy biorące udział w konkursie zostaną nagrodzone.

Happening „JESTEM TWOJĄ WARTOŚCIĄ” jest zwieńczeniem programu „Akademia Sukcesu” realizowanego w ramach zadania publicznego w dziedzinie promocji zdrowia psychicznego, współfinansowanego przez Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój.

„Akademia Sukcesu” to program socjoterapeutyczny oparty na podstawowych potrzebach rozwojowych dzieci w wieku szkolnym. Ma na celu budowanie poczucia własnej wartości na doświadczeniu sukcesu oraz kształtowanie szacunku wobec siebie i drugiej osoby. Program zakłada stworzenie uczestnikom warunków umożliwiających podjęcie wyzwania i osiągniecie wyznaczonego celu: pokonanie lęków i trudności, które tkwią w osobowości dzieci oraz tych, które są konsekwencją zmagań z podjętym wysiłkiem czy nawet ryzykiem.
Program jest prowadzony w Szkole Podstawowej nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju.
Strona projektu: www.akademiasukcesu.net
Koordynator projektu: Aurelia Golda, email: aureliagolda81@gmail.com